PROBLEMEN OPLOSSEN

vraagteken.GIF
Fruitsla

Lees en los op. Je mag een rekenmachine gebruiken.
Druk op CONTROLEER om jouw antwoord na te kijken. Hulp nodig? Druk op HINT.
appelpeer.gif
Voor een feestje maakt Anke fruitsla. Ze koopt hier voor:
* 5 kg appelen aan € 2 / kgdruif.gif
* 2 kg druiven aan € 4.20 / kg
* 3 kg peren aan € 3.20 / kgbanaan.gif
* 1 kg bananen aan € 1.70 / kg
* 2 kg mandarijntjes aan € 4.65 / kg
Hoeveel kost een potje van 250 g fruitsla dan?
mandarijn.gif
250 g fruitsla kost €
Scholengroep Rivierenland
Lindestraat 123A
2880 BORNEM
E-mail: info@openleerhuis.be